آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4574 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 
يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧

اخبار > کسب رتبه دوم جشنواره بین المللی فارابی
 


  چاپ        ارسال به دوست

کسب رتبه دوم جشنواره بین المللی فارابی

کسب رتبه دوم جشنواره بین المللی فارابی

دکتر " نسیبه زنجری" عضو هیات علمی مرکز تحقیقات سالمندی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در نهمین جشنواره بین‌المللی فارابی و تجلیل از برگزیدگان حوزه علوم انسانی و اجتماعی کشور ، رتبه دوم را کسب کرد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ،  جشنواره بین المللی فارابی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونت علمی و فناروی ریاست جمهوری، بنیاد ملی نخبگان و با همکاری دو سازمان بین المللی یونسکو و آیسسکو بطور سالانه برگزار می شود. در جشنواره امسال، از چهارهزار و ۱۸۳  اثر، ۴۲ اثر پس از پنج مرحله داوری و ارزیابی برگزیده و تقدیر شد. در بخش بین المللی از شش اثر، در بخش ویژه از شش نفر از پیشکسوتان، در بخش داخلی از ۲۷ اثر در دو گروه جوان (زیر ۳۵ سال) و بزرگسال تجلیل شد.  

   دکتر " نسیبه زنجری" در این جشنواره، با ارسال اثر رساله دکتری خود با عنوان "سالمندی موفق در ایران"، حائز رتبه دوم جشنواره در بخش جوان در حوزه علوم اجتماعی و ارتباطات شد و از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری لوح تقدیر دریافت کرد.

    وی رساله دکتری خود را با راهنمایی " دکتر مریم شریفیان ثانی و دکتر میمنت حسینی و با مشاوره دکتر حسن رفیعی و دکتر فرحناز محمدی " اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ارائه داده است.

   گفتنی است ، مراسم اختتامیه نهمین جشنواره بین‌المللی فارابی و تجلیل از برگزیدگان حوزه علوم انسانی و اجتماعی کشور ، روز یکشنبه (۲۴ دی ماه) با حضور دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونان وزارتخانه­ها، تعدادی از  روسای دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، انجمن‌های علمی، اساتید و اندیشمندان کشور از جمله معاون پژوهشی و مدیر گروه سلامت و رفاه اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.

   دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۲ گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات ، علاوه بر آموزش و تربیت نیروی متخصص ، نسبت به اجرای طرح ها و پروژه های ملی و منطقه ای در سه حوزه سلامت (سلامت و رفاه اجتماعی ، سلامت روان و توانبخشی ) اقدام می کند.


٠٨:٣٩ - دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١١٢٤١    /    تعداد نمایش : ٦٥٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
اخبار
کسب رتبه دوم جشنواره بین المللی فارابی
کسب رتبه دوم جشنواره بین المللی فارابی
عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات سالمندی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی رتبه دوم جشنواره بین المللی فارابی را کسب کرد
 ٠٨:٣٩ - 1396/10/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
راه اندازی پایگاه تحقیقات سالمندی در اردکان یزد
پایگاه تحقیقات سالمندی توسط دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در اردکان یزد راه اندازی می شود
پایگاه تحقیقات سالمندی اردکان به همت مرکز تحقیقات سالمندی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و با تایید و موافقت معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی راه اندازی می شود.
 ١٣:٥٨ - 1396/07/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیرخانه کمیته سالمندان کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دایر می شود
رییس مرکز تحقیقات سالمندی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بعنوان مشاور رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تعیین شد
رئیس مرکز تحقیقات سالمندی: بیماری آلزایمر، قابل پیشگیری است
دانشگاه علوم بهزیستی...معاونت تحقیقات و فناوریمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییمعاونت درمان و توانبخشیکتابخانه مرکزی
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences